Adventné sviečky v krabičke

26.90

Nalaď sa na sviatky s naším adventným balíčkom sviečok zo včelieho vosku, ku ktorému ako prekvapenie sme pridali aj keramickú ozdobu vianočného stromčeka! Tieto sviečky sú darom prírody a včiel na sviatočný stôl, ktoré svojím hrejivým svetlom a medovou vôňou vyplnia týždne adventného očakávania. Na každej sviečke žiari ručne napísaný štítok, ktorú nedeľu symbolizuje, takže sladké svetlo nedieľ mieru, viery, lásky a nádeje zútulní Váš domov. Prekvap svojich blízkych týmto ručne vyrobeným darčekom ohľaduplným k životnému prostrediu, aby aj ich domov bol naplnený magickým svetlom očakávania.

Obsahuje:

  • 2x Ručne odlievaná sviečka tvare valca s rozmermi 10×5 cm
  • 2x Ručne odlievaná sviečka tvare valca s rozmermi 6×5 cm
  • Darčeková krabička
  • + Darček (ručne vyrobená keramická vianočná ozdoba)

 

Dostupnosť: Na sklade

Obvyklá dodacia doba: 3-5 pracovné dní

Doprava:

Kategóriák: , Číslo produktu: ZN-adventne-sviecky-v-krabicke

Popis

Prírodné sviečky z včelieho vosku s krásnym leskom a jemnou medovou vôňou, ktorých základný materiál pochádza z nášho včelína na Slovensku, vďaka našej starostlivej práci zútulnia náš domov. Váš byt naplnia vôňou medu. Jeho krásne, čisté svetlo skutočne zahreje srdce človeka. Jeho hlboké, teplé svetlo očarí a dodáva stretnutiam intímnu atmosféru.
Vo svojich výrobkoch nepoužívame žiadne umelé látky (ani vonné látky umelého pôvodu), môžu ich teda používať aj tí, ktorí sú na vonné látky alergickí. Neplytvá sa ani zvyšným včelím voskom, ktorý sa dá rôznymi spôsobmi použiť na údržbu domu, a dá sa dokonca aj kompostovať, pretože je úplne rozložiteľný. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne chemikálie, takže pri uvoľnení roztaveného vosku sa do ovzdušia nedostávajú látky, ktoré by nepriaznivo pôsobili na Vaše pľúca. Navyše vďaka včeliemu vosku dokonca neutralizuje baktérie, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu. Prírodné sviečky sú perfektné aj ako darčeky, môžete si vybrať z viacerých veľkostí a tvarov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Adventné sviečky v krabičke”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Uverejniť komentár