Firemný darček môže byť kreatívny a zároveň nezabudnuteľný! Potešte svojich zamestnancov, firemných partnerov či kolegov. Ak chcete, aby o Vašom darčekovom balíčku všetci hovorili, ste tu na tom správnom mieste. Každý darček pre zamestnancov, darček pre kolegov a darček pre firemných partnerov obsahuje jedinečné ručne vyrobené produkty z medu od firmy Zlatý Nektár. Jednotlivé balíčky obsahujú medy, prírodné mydlá, sviečky z včelieho vosku alebo zákazníkmi obľúbené mini medíky.

 

Firemný darček, na ktorý budú ľudia radi spomínať!

Naši obchodní partneri si zaslúžia, aby sme sa im za spoluprácu poďakovali nejakým kreatívnym darčekom. V spojitosti s pojmom firemný darček nám však často napadnú slová ako nuda a haraburdy, pričom by to vôbec nemalo tak byť.  My v Zlatom Nektári vyrábame také produkty, ktoré sa osvedčia aj ako firemné darčeky. Nepodarujme našim kolegom, partnerom zbytočné predmety, ktoré aj tak s najväčšou pravdepodobnosťou skončia niekde na spodnej poličke skrine. Čo by ste povedali na to, keby ste tento rok mohli svojim partnerom darovať nejakú drobnú a užitočnú pozornosť vyrobenú z prírodných materiálov, na ktorú budú ešte dlho spomínať? U nás môžete nájsť viacero riešení.

 

Ak práve premýšľate nad tým, aké firemné darčeky pre zamestnancov, kolegov či firemných partnerov  by ste mali zaobstarať, v každom prípade si prehliadnite naše výrobky, pretože medzi nimi určite nájdete taký, ktorý sa Vám zapáči. Spomedzi našich výrobkov si môžete ktorýkoľvek objednať aj vo väčšom množstve, ale prijímame aj objednávky na zostavenie individuálnych balíčkov. Pre ponuky šité na mieru nás prosím kontaktujte. Určite spoločne nájdeme dokonalé  a najvyhovujúcejšie riešenie. Ak už máte plné zuby pier, ktorých už doma máte asi sto a na ktorých sa ako zvyčajne nachádza logo firmy … ste tu na správnom mieste!

 

Prečo je Zlatý Nektár tá správna voľba, ak je reč o originálnych firemných darčekoch?

 

  • Svojou objednávkou by ste nepodporili nadnárodnú spoločnosť, ale malú rodinnú firmu.
  • Naše produkty sa vyrábajú ručne, s láskou a s dôrazom na precíznosť.
  • Z týchto darčekov je cítiť lásku, starostlivosť, keďže každý je unikátny a originálny, veď neexistuje žiaden ďalší, ktorý by bol rovnaký. U nás zaručene nejde o masovú výrobu.
  • Pri výrobe našich produktov používame domáce organické suroviny, nenachádzajú sa v nich žiadne prísady a aj preto majú blahodarný účinok na organizmus.
  • Ponúkame skutočnú a originálnu chuť medu z okolia rieky Bodrog, ktorá je charakteristická pre naše medové výrobky.

Čo všetko u nás môžete nájsť?

  • Zázraky z medu.
  • Remeselné výrobky – mydlá, sviečky a veľa iného.
  • Rôzne darčekové balíčky.

Okrem tohto všetkého venujeme veľkú pozornosť aj dizajnu. Darčeky pre obchodných partnerov, darčeky pre zamestnancov ako aj darčeky pre firemných partnerovVám tiež vkusne zabalíme. Naše produkty Vám vieme zabaliť do darčekového koša alebo do krabice a tieto následne vyformovať podľa požiadaviek objednávateľa. Obaly darčekov premeníme na ešte čarovnejšie vďaka prírodným materiálom. Vďaka tomu sa potom Váš darček bude vynímať medzi obyčajnými a nudnými darčekmi. Darujte remeselné výrobky z okolia rieky Bodrog a určite budete mať úspech u svojich obchodných partnerov!

Kontaktujte Nás

    Poskytnuté osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia žiadosti o informácie. O Vašich právach sa viac sa dočítate v Ochrana osobných údajov”