Svadobné minimedíky

2.50

(5 recenzií zákazníkov)

Chystáte svadbu a neviete aký darček by potešil svadobčanov? Minimedíky nie len krásne ukážu na svadobnom stole, ale stanú sa krásnou spomienkou na Váš vzácny deň.

Chceš, aby bol Váš veľký deň naozaj nezabudnuteľný? Daruj svadobčanom mini medy, nech si môžu so sebou vziať štipku vašej sladkej lásky do svojich domovov. Nech je tento 100% prírodný a jedinečný Zlatý nektár svadobným darom od našich včielok. Tieto mini medy zdobíme originálnou nálepkou a stužkou tak, aby krásne zapadli do svadobnej atmosféry. Svadobní hostia si tak na pamiatku môžu so sebou vziať nielen chutnú, ale aj krásnu pozornosť.

Máte záujem o objednanie minimedíkov? KLIKNITE TU PRE OBJEDNÁVKU

Jednoducho vyplňte objednávkový formulár a budeme vás kontaktovať.

Viac o naších svadobných medíkoch sa dočítate na našej STRÁNKE alebo sa na nás môžete obrátiť na emailovej adrese info@zlatynektar.sk alebo telefónnom čísle +421915317475.

GARANTUJEME, že minimedíky Zlatý nektár potešia všetkých vašich hostí.
Nech je tento veľký deň sladký aj pre vás!

 

Hmotnosť: 50 g

Min. odber: 30 ks

Nad 44 ks doprava zadarmo.

Dostupnosť: Na sklade

Obvyklá dodacia doba: 3 týždne

Doprava:

Kategórie: , Katalógové číslo: ZN-Svadobne-mini-mediky

Popis

Naše minimedíky sú šité na mieru, nápadité, veľmi vhodné pre vyjadrenie vďaky a spomienky aj po uplynutí významného dňa.

Takýto ďakovný darček hostia určite nezabudnú na stole. Medom plnená fľaštička je nielen esteticky príťažlivá, ale aj užitočná. Med je totiž všestranne použiteľný a v neposlednom rade i chutný. Obdaruj svadobných hostí štipkou pozornosti a zdravia!

Ďalšie informácie

Druh Medu

Kvetový pastovaný med, Med so šípkami, Agátový med, Med s aróniou 250g, Med so zázvorom, Náhodný výber

Personalizácia

Ano, Nie

5 recenzií k Svadobné minimedíky

 1. Nikola Lehocká

  Chcem veľmi pekne poďakovať za krásne Svadobné minimedíky.
  Firmu Zlatý nektár odporúčam všetkými desiatimi 🙂 Ich prístup je veľmi priateľský a profesionálny. Popri zhonu a stresu z vybavovania svadby som mala pri výbere a výrobe týchto medíkov konečne pocit, že všetko bude v poriadku.
  Spolu sme vymysleli krásny dizajn. Boli ochotní prispôsobiť nám etiketu nášmu oznámeniu a veľmi ochotne nám pomohli pri výbere zdobenia.
  Všetko spolu s nami konzultovali a priebežne nás informovali.
  Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za profesionálny prístup a za pocit, že sme pre vás nie len zákazníci ale priatelia 🙂

 2. Sandra (overený zákazník)

  Chcem sa veľmi pekne poďakovať za tie najlepšie svadobné darčeky. Všetci hostia si ich chválili a všetkým chutili natoľko, že sme museli každému dodať viac medíkov ako sme pôvodne plánovali. Veľmi sa chcem poďakovať za krásny design, výrobnú chuť, profesionálny a hlavne milý prístup. ♥️ Odporúčam všetkými desiatimi. 🙂

 3. Sandra (overený zákazník)

  Chcem sa veľmi pekne poďakovať za tie najlepšie svadobné darčeky. Všetci hostia si ich chválili a všetkým chutili natoľko, že sme museli každému dodať viac medíkov ako sme pôvodne plánovali. Veľmi sa chcem poďakovať za krásny design, výrobnú chuť, profesionálny a hlavne milý prístup. ♥️ Odporúčam všetkými desiatimi. 🙂

 4. Zuzana (overený zákazník)

  Ďakujem krásne za nádherné svadobné minimedíky! Výborná chuť medu, veľmi dobrá komunikácia, návrh etikety podľa nášho oznámenia a všetko podľa našich predstáv. Hosťom sa budú určite páčiť. Budeme vás radi odporúčať ďalej. 🙂

 5. Romana

  Ďakujeme za prekrásne svadobné minimedíky. Oceňujem výbornú komunikáciu, ústretový prístup a návrh etikety podľa našich predstáv. Určite vás budeme odporúčať ďalej.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Uverejniť komentár