Agátový med 750g

10.90 (vrátane DPH)

(1 recenzia zákazníka)

Je to 100%-ný prírodný agátový med, dorábaný v nedotknutých agátových lesoch na území Chránenej krajinnej oblasti Latorica.

Agátový med je jedným z najbežnejšie používaných a najobľúbenejších druhov medu. Naše medy dorábame v oblasti Chránenej krajinnej oblasti Latorica, na Medzibodroží. V tejto oblasti sa nenachádzajú žiadne továrne, ktorých splodiny by mohli med kontaminovať. Naše včely žijú priamo v agátovom lese, kde zbierajú peľ a nektár.

Dostupnosť: Na sklade

Obvyklá dodacia doba: 1-3 pracovné dní

Doprava:

Kategória: Katalógové číslo: ZN-agatovy-med-750g

Popis

Agátový med je sladší, než iné medy, je krištáľovo čistý, mierne žltkastej farby. Má vôňu agátového kvetu. Má nízky obsah kyselín, preto je veľmi obľúbený aj medzi deťmi. Jeho čistotu ovplyvňuje hlavne rozloha oblasti zberu. Toto čisté, nedotknuté prostredie zaručuje čistotu a kvalitu agátového medu. Agátový med sa môže použiť aj do diabetických jedál, tým je ideálnym prírodným riešením aj pre sladenie koláčov. Vďaka antiseptickému účinku medu ho možno použiť aj ako doplnkovú terapiu pri ochoreniach dýchacích ciest, pre posilňovanie imunity a v prípade tráviacich ťažkostí. Jeho pôsobenie pri uvoľňovaní stresu, jeho upokojujúci účinok je už menej známy. Agátový med obsahuje viacero druhov minerálov, enzýmov a vitamínov. Pre vysoký obsah fruktózy kryštalizuje pomaly. Je vhodný aj na ošetrenie ľahkých poranení a popálenín, a tiež je obľúbený ako doplnok saunovej terapie. Naše medy sa dostávajú od výrobcu priamo do pohárov, bez akýchkoľvek umelých a konzervačných látok.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.1 kg

1 recenzia k Agátový med 750g

  1. Mia

    Tak to je teda wow. Med chuti naprosto uzasne, priam z neho citit este vceli plast. Skvela kvalita a rozhodne stoji za tu ”investiciu”. Vrelo odporucam, dokonalost.
    A este dodam, ze ma krasne balenie a dakovna karticka ma moc potesila ♥

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Uverejniť komentár