Bezodpadová čajová sviečka

0.60

Čajová sviečka z prírodného včelieho vosku.

#zerowaste = BEZ hliníkového kalíšteka!

Naše sviečky sú ručne odlievané tradičným spôsobom s úctou k prírode na Slovensku. Sú vyrobené bez hliníkového obalu. Je potrebné ich pred použitím vložiť do nádobky, napríklad do sklenenej, nakoľko vosk by sa roztiekol.

Dostupnosť: Na sklade

Obvyklá dodacia doba: 1-3 pracovné dní

Doprava:

Kategória: Číslo produktu: ZN-bezodpadova-cajova

Popis

Prírodné sviečky z včelieho vosku s krásnym leskom a jemnou medovou vôňou, ktorých základný materiál pochádza z nášho včelína na Slovensku, vďaka našej starostlivej práci zútulnia náš domov. Váš byt naplnia vôňou medu. Jeho krásne, čisté svetlo skutočne zahreje srdce človeka. Jeho hlboké, teplé svetlo očarí a dodáva stretnutiam intímnu atmosféru.
Vo svojich výrobkoch nepoužívame žiadne umelé látky (ani vonné látky umelého pôvodu), môžu ich teda používať aj tí, ktorí sú na vonné látky alergickí. Neplytvá sa ani zvyšným včelím voskom, ktorý sa dá rôznymi spôsobmi použiť na údržbu domu, a dá sa dokonca aj kompostovať, pretože je úplne rozložiteľný. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne chemikálie, takže pri uvoľnení roztaveného vosku sa do ovzdušia nedostávajú látky, ktoré by nepriaznivo pôsobili na Vaše pľúca. Navyše vďaka včeliemu vosku dokonca neutralizuje baktérie, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu. Prírodné sviečky sú perfektné aj ako darčeky, môžete si vybrať z viacerých veľkostí a tvarov.

Ďalšie informácie

Rozmery 36 × 36 × 15 cm
Značka

Zlatý Nektár

Hmotnosť

18 g

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Bezodpadová čajová sviečka”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Uverejniť komentár

Mohlo by Vás zaujímať…