Medovníkový darčekový domček

5.60

V našej rodinnej firme Zlatý nektár, sme oddaní včelári a milovníci prírody. Už od roku 2016 vyrábame 100% prírodné včelie produkty, vrátane medu, remeselných výrobkov, všetko vytvorené s láskou k včelám a prírode.

V rámci našej ponuky sme pre vás pripravili niečo úplne jedinečného – “Medovníkový Darčekový Domček”. Táto darčeková krabička vyzerá presne ako malý medovníkový domček a je originálnym výrobkom, ktorý sme sami navrhli a nechali vyrobiť pre našich zákazníkov.

Čo nájdete v tomto domčeku? Malý 50g pohárik nášho chutného medu a drevenú naberačku, ktorá vám umožní vychutnať si túto sladkú pochúťku. Naša ponuka medov je rôznorodá, takže si môžete vybrať ten, ktorý vám chutí najviac a radi ho vložíme do tohto domčeka, čím vytvoríme jedinečný darček pre vás alebo vašich blízkych.

Tento Medovníkový Darčekový Domček nie je len lahodným darčekom, ale aj originálnou ozdobou. Môžete ho umiestniť na Vianočný stromček, alebo ho pripevnite k darčeku čím z neho urobíte jedinečný darček pre špeciálnu príležitosť.

Týmto jedinečným darčekovým domčekom prinášame prírodu priamo k vám a vašim blízkym, vždy s ohľadom na ekológiu a kvalitu.

DARČEKOVÁ KRABIČKA

Obsah balíčka:

  • 1x med (50g) podľa vlastného výberu
  • 1x naberačka na med
  • 1x Darčeková krabička medovníkový domček

Dostupnosť: Na sklade

Obvyklá dodacia doba: 1-3 pracovné dní

Doprava:

Kategórie: , , , Katalógové číslo: ZN-medovnikovy-darcek-domcek

Ďalšie informácie

Druh 50g medíka

Kvetový pastovaný med, Med s aróniou, Med so šípkami, Agátový med, Med so škoricou, Med so zázvorom, Náhodný výber

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Medovníkový darčekový domček”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Uverejniť komentár