Kvetový pastovaný med 250g

5.90 (vrátane DPH)

Kvetový pastovaný med na posilnenie imunity, ktorý obsahuje to najlepšie z kvetov Medzibodrožia, a to bez konzervačných látok.

Náš vynikajúci, roztierateľný pastovaný kvetový med je vyrobený z kvetov v oblasti Medzibodrožia. Chuťovo, aj obsahovo v ňom dominujú typické známky tohto regiónu. Vďaka svojmu zloženiu posilňuje imunitný systém a robí naše telo odolnejším.

Dostupnosť: Na sklade

Obvyklá dodacia doba: 1-3 pracovné dní

Doprava:

Kategória: Katalógové číslo: ZN-kvetovy-pastovany-med-250g

Popis

Tento kvetový pastovaný med je svojím zložením a chuťou špecifický pre Medzibodrožie. Krémovitosť medu je zabezpečená špeciálnym postupom. Po stočení sa medové kryštáliky drobia, čo zabráni tomu, aby sa med neskôr rozdelil na dve časti. Tento proces nespôsobuje stratu hodnoty medu, ani znehodnotenie prítomných vitamínov alebo minerálov. Iba zmení jeho textúru a stane sa ľahko roztierateľným. Pastovaný kvetový med má komplexný účinok, pretože včely pri zbere doňho vnášajú nektáre poľných kvetov a bylín. Jeho farba sa môže líšiť v závislosti od zloženia spomínaných rastlín. Na zachovanie čistoty medu sa v žiadnom procese nepoužívajú chemikálie ani konzervačné látky. Takto môžeme zabezpečiť, aby sa do pohárov dostal iba 100%-ný prírodný med.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg
Rozmery 68 × 68 × 96 cm
Značka

Zlatý Nektár

Hmotnosť

250g

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kvetový pastovaný med 250g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Uverejniť komentár