Med s aróniou 50g

2.50 (vrátane DPH)

V aróniovom mede sa spája trpkastá, kyslastá a sladká príchuť, a má tiež jedinečnú farbu. Je to skutočná vitamínová bomba!

Ak túžite po skutočnej vitamínovej bombe, určite by ste mali vyskúšať med z arónie čiernoplodej. Bobule arónie nechávame dozrievať v pastovanom kvetovom mede, aby sa z arónie do pohárov dostali nielen antioxidanty a obsah železa, ale aj vitamíny z kvetového medu.

 

Obvyklá dodacia doba: 1-3 pracovné dní

Doprava:

Kategória: Katalógové číslo: ZN-med-s-aroniou-50g

Popis

Pre svoj protizápalový účinok arónia čiernoplodá tiež priaznivo ovplyvňuje priebeh chronických chorôb. Pretože chuť tohto ovocia je dosť výrazná a charakteristická, mnohí ho samostatne nemôžu konzumovať. V aróniovom mede sa však spája trpkastá a kyslastá chuť so sladkou, vďaka čomu má širšie využitie. Kvôli svojej farbe a aróme je oveľa obľúbenejší u žien. Tradične ním môžeme dochutiť aj čaj, alebo zmiešaním s prírodným jogurtom si môžete pripraviť Váš domáci jogurt s príchuťou arónie. Ba čo viac, je skvelý, keď si ho v rámci našich vitamínmi nabitých raňajok natrieme na maslový chlieb. V ľudovom liečiteľstve to bola jedna zo „superpotravín“ používaných na celkovú stimuláciu organizmu. Arónia je samooplodňujúca rastlina, čo znamená, že sa dá pestovať stopercentne ekologicky. Ani my sme nezasahovali do tohto procesu, takže zmes medu a týchto bobúľ neobsahuje nič iné, iba prírodné látky.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.1 kg
Rozmery 5 × 5 × 4.8 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Med s aróniou 50g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Uverejniť komentár