Zimná rozprávka – Darčeková Krabička pre Kúzelné Chvíle

24.80 (vrátane DPH)

O tom, že tento darček lahodí oku už viete. A o tom, že ulahodí aj vašim chuťovým zmyslom zistíte… keď si otvoríte balenie medu a ponoríte sa do jeho chute. Už po prvej lyžičke budete cítiť nielen úžasne lahodnú chuť medu, ale aj príbeh, ktorý stojí za jeho vznikom. Každý z produktov je vyrábaný s ohľadom na spätosť s prírodou. A práve to je to, čím sú medy Zlatý nektár výnimočné a prečo si ich zamilovali tisíce ľudí. Pretože v medoch je obsiahnutá jedinečná chuť Medzibodrožia. Včielky žijú a produkujú med v jednej z najčistejších oblastí Slovenska. A aj medíky, ktoré vidíte v krabičke sú vyrábané priamo na včelej farme v obci Malý Kamenec. Sú plné prírodných ingrediencií, neobsahujú zložky neznámeho pôvodu a sú balené ekologicky, bez produkcie zbytočného odpadu.
Predtým, než si ich otvoríte a ochutnáte… je ešte jedna vec, o ktorej by ste mali vedieť. Medy značky Zlatý nektár majú jednu zložku, ktorá ich robí absolútne výnimočnými. A to je láska. To, s akou láskou sa staráme o včielky. To, s akou láskou vyrábame med. A to, s akou láskou medíky posielame priamo k vám je niečo, čo určite ucítite hneď pri prvom ochutnaní medu.

 

Nech sa páči, ochutnajte a zamilujte sa.

DARČEKOVÁ KRABIČKA

Obsah balíčka:

  • 8x med (50g)
  • 1x bezodpadová čajová sviečka z včelieho vosku
  • 1x sklenený svietnik
  • 1x darčeková krabička

Dostupnosť: Na sklade

Obvyklá dodacia doba: 1-3 pracovné dní

Doprava:

Kategórie: , , Katalógové číslo: ZN-zimna-rozpravka-darcekova-krabicka-pre-kuzelne-chvile

Popis

V “Zimnej rozprávke” sme pre vás vytvorili krásnu a kúzelnú krabičku, ktorá vám prinesie príbeh a zimnú radosť priamo do vášho domova. Tento originálny darček sa stane nesmiernym potešením pre vás aj vašich blízkych.

S deviatimi oknami, každé skrývajúce tajomstvá zimnej krásy, je táto krabička plná prekvapení. 8 okien ukrýva 8 medíkov, každý s vlastnou unikátnou chuťou. Sú to naše poklady.

A v jednom okne sa nachádza sklenený svietnik a bezodpadová čajová sviečka z včelieho vosku. Tento svietnik so sviečkou vytvára útulnú atmosféru a prináša svetlo do tmy zimných nocí.

“Zimná rozprávka” je darčekom, ktorý pridáva teplejšie a kúzelné okamihy do vášho života. Môžete ho použiť ako vianočný darček, alebo prekvapenie pri iných špeciálnych príležitostiach. Zimné ilustrácie na krabičke vám pripomenú kúzlo tejto doby a jej spojenie s prírodou.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zimná rozprávka – Darčeková Krabička pre Kúzelné Chvíle”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Uverejniť komentár