Vysoká sviečka z včelieho vosku

2.90 (vrátane DPH)

Vďaka svojmu štíhlemu a ladnému tvaru táto sviečka z včelieho vosku, dodáva každej príležitosti zvláštnu atmosféru. Pri ich svetle sa môžeme rozprávať hoci aj celú noc, pretože trvá vyše šesť hodín, kým úplne vyhoria, a to rovnomerne a bez akýchkoľvek zvyškov. Je to perfektná voľba pre romantické chvíle v objatí. Ich príjemne sladká vôňa intimitu atmosféry iba umocňuje.

Dostupnosť: Na sklade

Obvyklá dodacia doba: 1-3 pracovné dní

Doprava:

Kategórie: , , Katalógové číslo: ZN-vysoka-sviecka

Popis

Prírodná sviečka z včelieho vosku s krásnym leskom a jemnou medovou vôňou, ktorých základný materiál pochádza z nášho včelína na Slovensku, vďaka našej starostlivej práci zútulnia náš domov. Váš byt naplnia vôňou medu. Jeho krásne, čisté svetlo skutočne zahreje srdce človeka. Jeho hlboké, teplé svetlo očarí a dodáva stretnutiam intímnu atmosféru.
Vo svojich výrobkoch nepoužívame žiadne umelé látky (ani vonné látky umelého pôvodu), môžu ich teda používať aj tí, ktorí sú na vonné látky alergickí. Neplytvá sa ani zvyšným včelím voskom, ktorý sa dá rôznymi spôsobmi použiť na údržbu domu, a dá sa dokonca aj kompostovať, pretože je úplne rozložiteľný. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne chemikálie, takže pri uvoľnení roztaveného vosku sa do ovzdušia nedostávajú látky, ktoré by nepriaznivo pôsobili na Vaše pľúca. Navyše vďaka včeliemu vosku dokonca neutralizuje baktérie, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu. Prírodné sviečky sú perfektné aj ako darčeky, môžete si vybrať z viacerých veľkostí a tvarov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vysoká sviečka z včelieho vosku”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Uverejniť komentár